Akıllı Ev Sistemleri Menü

Akıllı Ev Sistemlerinde Uzman Marka Kalkan DigitalKalkan Digital|Profesyonel Çözüm Ortağınız

Eskiden teknolojiydi, şimdi ise yaşam tarzı.

Güvenlik ve Huzur

Hırsız ve yangın sistemi, Kameralı güvenlik ve uzaktan izleme sistemi, garaj güvenliği ve araç takip sistemi; Otomatik priz kontrolu ve enerji koruması, gaz kaçağı,su baskını algılayıclar ve acil durum kontrollü kesici vanalar.

Konfor ve Prestij

Tek dokunuş ile kontrol; akıllı aydınlatmalar, panjur, perde ısı kontrolü; iklimlendirme TV, DVD, Uydu, Müzik sistemi kontrolleri
Rf ve Ir akıllı uzaktan kumanda, tablet Pc dokunmatik panel ve el cihazları, internet tarayıcıları İos ve android uygulamaları

Kablosuz Sadelik

Oturun, Rahatlayın ve kumandanızı elinize alın. Basit ve kolay kontrol edilen senaryolar, özel dizayn edilmiş estetik, dokunmatik cam anahtarlar. Her yaştan ev sahibine uygun kolay kullanım.

Gelişmiş yazılım özelliği sayesinde tüm sistemin entegre çalışmasına yardımcı olur. Aydınlatmalar, klima, kombi ve diğer sayabileceğimiz tüm yaşam ihtiyaç sistemlerini kontrol eder, enerji tasarrufu için optimize eder, senaryolar ve zamanlayıcalar kullanı

Kablolama gerektirmeyen, kablosuz haberleşen, akıllı aydınlatma anahtarları.Hazır yada içinde yaşanan mekanlara dahi kolay kurulum .Akıllı kumandalarla, dokunmatik panellerle ve internetten tek dokunuşla kontrol edilebilir.

Geleceğe Dokunun
Akıllı yaşamınızdaki akıllı tercihiniz olan Scope ile konfor ve prestijiniz hiç olmadığı kadar artacak. Siz evinizde yokken, evinize kimin geldiğini görebilir, misafirinize mesaj bırakabilirsiniz.

Diyafon Alarm ve Enerji Yönetimi
10 bin daire, 900 bina, 8 güvenlik girişi ve bin metrede sorunsuz video ve ses aktarımı tek kabloyla santral gerektirmeksizin emrinizde.