Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemlerinde Uzman Marka Kalkan DigitalKalkan Digital|Profesyonel Çözüm Ortağınız

Konvansiyonel Optik Duman Dedektörü

Finder yangın dedekörleri farklı sensörlerden oluşmaktadır, her alana uygun seçenek sunulmaktadır. Dedektör elektronik akıllı mikroişlemcili değerlendirme teknolojisi ile yüksek standartlara ulaşmaktadır. Bu yüksek teknoloji sayesinde Finder yangın dedektörü ile yanlış alarmsız maksimum hassasiyet sağlamaktadır.

Konvansiyonel Yangın Alarm Butonu

Finder Yangın alarm butonları tek hareketli yangın butonları manuel alarm tetiklemek için kullanılır. Algılama hattına bağlanır. Kır tekniğindeki cam maliyetinden dolayı cam bara basılarak aktive edilir. İşletmeye maliyet üstünlüğü ile rakipsiz verimlilik ve esnekliği bir arada sunar

Elektronik Siren/Flaşör

Finder Elektronik siren/flasörler EN 54, LPCB ve VDS standartlarına sahiptir. 3 seviye ses siddeti ve 32 farklı ton seçenegine sahiptir. Farklı soket kullanılarak IP 65 koruma saglanabilir. 32 ton ve yüksek ısık üstünlügü ile rakipsiz verimlilik ve esnekligi bir arada sunar.

Konvansiyonel Yangın Panel

Finder CFP Serisi konvansiyonel yangın alarm kontrol paneli 2-4-6-8 bölge seçenekleri ile sunulmaktadır. Mikro-işlemci tabanlı modern dizaynı ile her bölge için 32 konvansiyonel duman ve/veya ısı dedektörü desteği sunar.